SafirDent Hakkında

Safirdent, 1981’den bugüne diş laboratuvarı ile başlangıç yapıp sektöre giriş yapmış olan YUSUF EKİCİ tarafından Ekim 2019 yılında kurulmuştur. Safirdent daima hasta haklarına saygı ve sevgi ilkesini esas almıştır. Uluslararası standartlar doğrultusunda önce insan anlayışını ona prensip olarak kabul ederek, yeni ve modern teknolojiyi takip ederek güler yüzle, profesyonel olarak hizmet vermeyi amaçlamaktayız.

Safirdent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği sahip olduğu;

  • 500 m2 açık ve kapalı kullanım alanı
  • 4 Adet Klinik
  • 1 Adet Ameliyathane
  • Otopark imkânı ve modern mimarisi, ileri tıbbi donanımı ile hem ulusal hem de uluslararası alanda önemli bir Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olmayı hedefliyor.

“SAFİRDENT” ailesi olarak en temel ilkemiz hasta hakları ve memnuniyeti ön planda tutularak dürüstlük kuralları çerçevesinde en kaliteli hizmeti en kısa sürede sunmaktır. Bünyemizdeki Uzman Kadromuzun bilgi ve tecrübeleri ise bu ilkemiz ışığında bizi bir arada tutarak günden güne büyüyen bir aile olmamıza destek sağlamaktadır.

Gülümsetmek Sanattır…

Safir Dent Misyon

Safirdent olarak,

Ağız ve diş sağlığı alanında bütün sağlık hizmetlerini, doğru güvenilir biçimde ve uygun maliyetlerle halka sunabilmek. Mesleğini seven, insana değer veren doktor ve personellerimizle birlikte daha güçlü, hasta-hekim ilişkisini hâkim kılmak ile birlikte diş hekimi korkusunu da yok etmeyi ilke edindik.

Safir Dent Vizyon

Safirdent olarak verdiğimiz ağız ve diş sağlığı hizmetleriyle hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini sağlamayı, doktor sağlık personeli ve alt yapımızla ülkenin en iyi sağlık kuruluşlarından birisi olabilmek için; dünyadaki yenilikleri ve gelişmeleri takip eden, sürekli gelişen, hastalar tarafından tercih edilen uluslararası standartlarda marka olmuş bir sağlık kurumu olmaktır.